Poklady Stamichmanovy země

I v průběhu podzimu vás zveme na cestu za příběhem horského ducha Stamichmana a pokladů jeho země

 Celým týdnem děti od rána až do setmění provedou postavy skřítků Babušáků  - Nosál, Ušál, Prstál, Mlsál, Okál, víla Mateřídouška, včelka Andělka, a také nejmocnější vládce hor Stamichman.

Společně s dětmi poodhalí tajemství svých pokladů, které je třeba chránit a pečovat o ně se stejnou láskou jako o svůj poklad nejcennější, kterým je RODINA.

...nalaďte se

…za příběhem skřítků Babušáků

Spřátelte se s místními obyvateli Stamichmanovy štoly, kteří ji střeží a věrně stojí po boku patrona místních hor Stamichmana. Jejich mocné smysly ukryté v kouzelných krystalech vám alespoň na chvíli ukáží svou moc. Ve společnosti Babušáků si děti užijí tolik zábavy, že na ně jen tak nezapomenou.

detske-parky

…tajemství včelích úlů včelky Andělky

Med vyrobený včelkami na místních horských loukách má velkou moc. Pod ochrannými křídly včelky Andělky se na chvíli staneme včelaři ve skutečných včelích kombinézách, pronikneme do života včelího úlu i práce včelaře, vyrobíme si památku z vosku a ochutnáme jeho nejsladší chuť na světě.

animace

…bylinkový svět víly Mateřídoušky

Pojďme společně objevit kouzlo bylinek v naší přírodě. Navštívíme bylinkovou zahrádku víly Mateřídoušky, která nás s bylinkami seznámí, bude nám průvodcem při výrobě bylinkového másla a limonády, naučí nás bylinky zasadit i o ně pečovat.

detske-parky

…poklad mramorového lomu s Babušáky

Vypravíme se za nalezením starého pokladu v mramorovém lomu chráněném skřítky Babušáky, kteří mají pro děti nachystanou řadu zábavných úkolů. Seznámíme se s místním sněžníkovským mramorem i jeho využitím a vyrobíme si z něj amulet.

animace

…saunové ceremoniály s Vílou Mateřídouškou a a včelkou Andělkou

I v průběhu podzimu jsme pro vás připravili také kouzelné saunové ceremoniály pro děti s příběhem. Děti čeká ceremoniál s prvky muzikoterapie a aromaterapie, venkovní smyslový chodník, bylinková zahrádka a relaxační a naučný program s animátory. Program probíhá pravidelně každou sobotu 11:00 - 12:00 a pro hosty hotelu je zdarma. 

saunove-ceremonialy

To a mnohem víc vás čeká na Vistě...

Na toto léto vaše děti jen tak nezapomenou.