…hory zážitků

Den tu uteče jako voda a při tom množství aktivit možná ani nestihnete všechno, co jste si naplánovali. My v tom ale problém nevidíme. Přijeďte znovu a zažijte to.

TOP zážitky

Nekonečné svahy
zimní zábavy

S více než 10 kilometry vzájemně propojených sjezdovek se tu vaše rodina bude cítit jako v ráji. 

O vaše děti se postarají sympatičtí instruktoři v naší lyžařské škole a Mamutíkově skiparku.

Po kvalitním tréninku si pak mohou zařádit na hravém snow fun trailu s klopenkami a myšími dírami a zakončit svou jízdu třeba na špičkové crossové trati nebo ve snowparku

Po setmění pak přichází pravý čas na večerní sáňkování nebo jízdu na osvětlené bobové dráze.

ZIMA v horském resortu
nekonecne-hory

Nekonečné hory letních zážitků

Hned po snídani vás děti vytáhnout do cvrkotu dětských zábavních parků, na které dohlíží obří mamut.

Dospělé bude nejvíce lákat nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721, který vás přenese na druhou stranu horského hřebenu. 

Společně s dětmi se můžete vydat na rodinnou trať ve skvěle vybudovaném Trail Parku nebo se pobavíte při jízdě na horských koloběžkách v délce 17 km s nádhernými výhledy na hory. 

Parádní adrenalin vás čeká na Mamutí horské dráze v délce 3 kilometry, na bobové dráze u Slona nebo při šplhání ve výškách v adrenalin a lanovém parku. 

LÉTO v horském resortu
nekonecne-svahy

Nebeské zážitky v oblacích

Vytáhněte z kufru pohorky nebo naskočte na lanovku a vyrazte do nebeských výšin na nejdelší visutý most na světě nebo Stezku v oblacích. 

Na Sky Bridge 721 se budete procházet ve výšce až 95 metrů nad horským údolím a na Stezce v oblacích překonáte svůj strach z výšky na kapce ve výšce 55 metrů nad zemí.

Vaši malí akrobati mezitím prolezou síťovým rukávem o patro výš nebo zmizí v útrobách 100 metrů dlouhého tobogánu, který je dopraví z nebe rovnou na zem.

Nebeské zážitky na Stezce v oblacích
nebeske-zazitky

Tepající srdce Dolní Moravy

Dolní Morava žije v každé sezoně. Od nočního dobrodružsví v Mamutíkových parcích, magickou noc na Stezce v oblacích až po Den zážitků je léto nabité zážitky. 

V zimě se děti utkají v Mamutíkově závodu pro nejmenší a pro lovce top zážitků je tu první stopa na čerstvém manšestru nebo noční vyšlápy na sněžnicích a skialpech na horskou chatu Slaměnka. 

Sledujte kalendář akcí
tepajici-srdce

Veget na Vistě

Pokud máte chuť na relax, skočte do svých županů i župánků a vyrazte do našeho salónu na wellness zážitky, kde máme něco pro malé i velké.

Rozmazlete se společně wellness procedurou nebo se jen tak prohřívejte a bublejte v našem wellness a saunovém světě.

Zahrajte si turnaj v bowlingu, bavte se v našich dětských hernách nebo to rozjeďte s tágy na billiardu a kulečníku.

veget-naviste