Rodinná dovolená je pro nás společně strávený čas, hodnotné animační programy, hory rodinných zážitků i malé radosti prostoupené celým hotelem.

Právě dovádíme…
Tady a teď s našimi animátory. Sledujte, co se u nás děje.

V dobré společnosti Mamutíka a jeho animátorů

Děti u nás mají o zábavu postaráno od samého rána a v hlavní sezóně tomu tak je až 12 hodin denně. Trošku tušíme, že se jim to zalíbí natolik, že je budete muset přemlouvat domů.

Od ranní rozcvičky s Mamutíkem po klidné podřimování při pohádce do ouška je den nafouknutý k prasknutí programem, při kterém se děti baví, vzdělávají, tvoří, poznávají, sportují a nasávají vše, co jim Dolní Morava nabízí.

Propracované animační programy připravujeme pro děti od 3 let a pro teenagery od 11 let.

animace

Hlídáme na zavolanou

O malé i větší děti se rádi postaráme téměř kdykoliv. Ať už budete chtít volný čas využít k odpočinku, sportu nebo práci, my jsme připraveni se vašim dětem věnovat.

 

Kratochvíle pro malé hrdiny

Prvním cílem po příjezdu bude jistojistě Cha-cha herna. Děti se vyřádí ve spletitých chodbách hracího labyrintu s tobogánem a budou objevovat každý kout herny naplněný zábavou a hrami.

Pro děti do 3 let sezonně otevíráme Baby svět pro nejmenší, ve kterém najdou malí horalové klidné místo pro hraní.

Až jim bude prostor herny malý, mohou přeběhnout jen o kousek dál na venkovní hřiště, kde se příjemně unaví na čerstvém horském vzduchu.

A teenageři se mohou pobavit v Play Room s Xbox 360 s náloží zábavných her a dlouhou autodráhou s autíčky na ovládání.

Kratochvíle pro malé hrdiny

Vodní a saunové potěšení pro malé živly

Objevujte náš wellness a saunový svět i s vašimi dětmi. Ty nejmenší čeká řádění v brouzdališti s červeným slonem se skluzavkou. Ty větší pak dovádění v bazénu nebo ve vířivce.

Saunový svět je pro rodiny s dětmi otevřený každý den od 9:00 do 17:00, kdy je sauna vyhřátá na nižší teplotu. Kromě sauny si tedy děti mohou dopřát i zážitkovou sprchu, Kneippův chodník nebo vyběhnout  na venkovní terasu a zchladit se horským vzduchem.

A když trefíte tu správnou sezonu, čekají děti speciální saunové rituály, vodní polo nebo lekce jogy připravené přímo pro ně.

Vodní a saunové potěšení pro malé živly

Dětský spa salón

Wellness procedury navržené speciálně pro vaše děti se stanou příjemnou vzpomínkou na pobyt u nás.

Děti si mohou vybrat třeba aroma masáž s vlastní zvolenou vůní nebo dětský bublinkový sen s olejovou masáží. 

Maminky se svou malou parádnicí mohou vyrazit na voňavou čokoládovou masáž se zábalem, na luxusní manikúru a pedikúru nebo se společně ponořit do uklidňující mateřídouškové koupele.

 

Mamutíkova snídaně pro malé šampiony

Snídaňový oddělený prostor se samostatným dětským bufetem  a herním koutkem pro malé šampiony budou vaše děti milovat. Je lákavý, hravý a plný dobrot.

Ať už si malí strávníci pomyslí na svou oblíbenou krupicovou kaši s kakaem nebo palačinku s horkou čokoládou, ve společnosti našeho Mamutíka se bude snídat samo.

Dětem se navíc při snídaních věnuje animátor, který jim čas v restauraci zpříjemňuje hraním v dětském koutku, zatímco vy zasněně koukáte do probouzející se horské zeleně.

Mamutíkova snídaně pro malé šampiony

Závěr patří malým mistrům

I během večeří myslíme na naše malé hosty a připravujeme pro ně takové kulinářské kousky, které padnou jejich vytříbeným jazýčkům.

Když se poštěstí, tak sladkou tečkou po dni stráveném na horském vzduchu může být například obírání chomáčku cukrové vaty, namáčení ovoce v čokoládové fontáně nebo třeba kopeček zmrzliny.

O vašeho malého společníka bude dobře postaráno v dětském koutku, který je i během večeří pod velením našeho animátora. Ten děti během večeře naposledy rozptýlí, aby je pak u pohádky klidně uspal.

zaver

Z obřího mamuta do dětských parků

Jen co vykouknete ven z hotelu, ztratí se vám děti v nedohlednu. Mamutíkova louže s dřevěnými vory a Obří mamut budou prvním terčem malých zvědavců.

Chobogánem v délce 24 metrů se pak ladně přehoupnou do zbylých koutů Mamutíkových zážitkových parků, kde je čeká den plný zábavy, poznávání a jedinečných zážitků. 

Potom si zařádí na tubingové dráze nebo se ocitnou ve Westernovém městečku. A až druhý den ráno rozlepí oči, rozzáří se jim úsměv jen nad představou, že se na celou tu dobrodružnou výpravu mohou vydat znovu.

detske-parky

S malými lyžníky na hory

Vylaďte na zimní dovolené lyžařský styl svých malých lyžníků. Naši sympatičtí instruktoři udělají z výuky jednu velkou zábavu.

Můžete si zvolit mezi  individuální nebo skupinovou výukou. Mimo to můžete tříbit dovednosti na skvěle upraveném prostoru Mamutíkova skiparku.

Veškeré lyžařské vybavení vám také rádi zapůjčíme v našich kompletně vybavených půjčovnách, a to od helmy až po lyžařské hůlky.

lyzarska-skola

Počítáme i s těmi nejmenšími

Na malé návštěvníky myslíme na každém kroku od stoliček pod umyvadlo až po dětskou knihovničku s pohodlnými polštáři.

Děti potěšíme hned při příjezdu malým překvapením a dětskými župánky na pokoji. Rodičům naopak ulevíme vybavením pro děti na pokoji a baby pointy na jednotlivých patrech hotelu. 

Navíc si u nás můžete zapůjčit chůvičky, kočárky značky MOON, nosičky, dětské vozíky za kolo, ale i kompletní vybavení na kolo nebo lyže pro vaše děti i vás samotné, ať už přímo na hotelu nebo v půjčovně, která je jen přes cestu.

mali-hoste

Vaše děti budou Vistu milovat.