Děkujeme, že se k nám vracíte…

banner 500x500 karticky

Našich loajálních hostů si vážíme. Právě proto jsme připravili program, díky kterému Vás za vaši věrnost odměníme. Podstatou našeho věrnostního programu je odměnění těch, kteří se k nám rádi vracejí. Je určen pro všechny stávající i budoucí hosty. 

Výhody pro členy věrnostního programu

  • Sleva na příští pobyt ve výši od 1 000 Kč do 8 000 Kč (výše se odvíjí od hodnoty pobytu předchozího).

  • Parkování během pobytu zdarma.

  • Malá pozornost na pokoji.

 

Kritéria věrnostního programu

Věrnostní program je založen na kumulaci útraty za ubytování a stravování ve Wellness hotelu Vista. V momentě, kdy překročíte pomyslnou hranici pro vstup do věrnostního programu, tedy 160 000 Kč vč. DPH za předchozích 24 měsíců, jste do něj automaticky zařazeni.

Abyste i nadále zůstali členy věrnostního programu a mohli využívat jeho výhody, je nutné vždy opakovaně dodržet podmínku výše uvedené útraty za předchozích 24 měsíců. Získaný bonus lze uplatnit pouze na příští pobyt v následujících 24 měsících, v opačném případě bude sleva anulována.

Sleva je nepřenositelná, není možné ji kumulovat ani rozdělovat, a využívat ji na akční pobytové balíčky nebo dárkové poukazy. 

 

Jak zjistím, že jsem součástí věrnostního programu?

Při zadávání rezervace přes naše rezervační oddělení Vám bude pracovníky sděleno, zda jste byli do našeho programu zařazeni, a jakou slevu můžete na pobyt čerpat. Sleva bude odečtena recepcí při Vašem check-outu.

Navíc při check-outu můžete získat na recepci kartičku, která Vás bude opravňovat ke slevě na příští pobyt dle dosažené výše útraty za právě zrealizovaný pobyt. 

Kompletní informace hledejte pod níže uvedených odkazem. 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM HOTELU vISTA

 

Máte dotaz k věrnostnímu programu? Kontaktujte nás.

Poptat

...pohled na spokojené rodiny s dětmi je pro nás tím největším oceněním, kterým se můžeme pyšnit. Vaše spokojenost je pro nás priorita.