Narozeniny na Vistě

vše nejlepší s Vistou

Máte narozeniny a rádi byste je oslavili u nás? Máme pro vás skvěle vyladěný narozeninový balíček, kterým vylepšíme váš pobyt u nás. Nazdobíme váš pokoj, upečeme narozeninový dort s přípitkem a zajistíme i dárek a přání od našeho Mamutíka nebo víly Mateřídoušky. K tomu trošku narozeninového wellness a máte pobyt jako malovaný. 

 výběr z narozeninového balíčku podle vlastních představ

Detail balíčku

narozeniny-na-viste

Podzimní prázdniny na horách

25.10 - 31.10.

Zveme vás na parádní podzimní prázdniny na Vistě. Ve společnosti našich animátorů si děti užijí tolik zábavy, že se jim nebude chtíti zpátky domů. Připravujeme hory zábavy pro celou rodinu. Navíc si děti mohou neomezeně užívat dětské zážitkové parky a pro rodiče je tu neomezené wellness a saunový svět.   

5 nocí | snídaně | speciální animační programy pro děti

Detail balíčku

podzimni-prazdniny-na-horach

Říjnová 2+1 a 3+1

vybrané říjnové termíny

Opět přinášíme oblíbenou podzimní nabídku pobytu s nocí zdarma, ať už u nás strávíte 3 nebo 4 noci. A navíc se zvýhodněnou nabídkou wellness procedur k balíčku, obdarovat se můžete rasulem pro dva, kokosovým ošetřením nebo ochutnávkou masážních technik. 

 3 nebo 4 noci | snídaně | zvýhodněná nabídka wellness procedur

Detail balíčku

rijnova-2-1-a-3-1

Dámská nebo pánská jízda

DUBEN - PROSINEC

Dámskou nebo pánskou jízdu si na Vistě užijí všichni, ať už si ji naplánujete jen s dospělými nebo s sebou vezmete i vaše děti. Večírek vám vylepšíme hodinou bowlingu, třemi free drinky v Mulda baru nebo dezertem a kávou na lobby Vista. Druhý den pak můžete objevovat Stezku v oblacích nebo okolí na horských koloběžkách nebo kolech.

2 noci | snídaně + večeře | bowling | 3 drinky, dezert, káva

Detail balíčku

majovy-oddych